پرسش و پاسخ


شما می توانید سوالات خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید.

4 نظر

  1. فرزانه قهرمانی

   سلام دوست عزیز . اولین برداشت هایی که افراد از ما دارند در ارتباطات بسیار مهم است . بخشی از انرژی مثبت ما برمی گردد به افکار ما . برای اینکه انرژی مثبت داشته باشیم باید افکار و باورهای مثبت داشته باشیم ولازمه اینکار تمرکز مثبت است . از طرفی ظاهر ما هم بسیار مهم است لبخند زدن ، تعریف و تمجید از طرف مقابل را برای انتقال انرژی مثبت حتما مد نظر قرار دهید .
   سبز و موثر باشید دوست عزیز

   پاسخ
 1. hojat

  سلام من وقتی در جمع میخوام صحبت کنم نفس کم میاد و یکم تپش قلب و احساس میکنم این بخاطر استرس هست و یا حتی با خودم صحبت میکنم و خودم رو مقابل و یک فرد یا گروه تصور میکنم هم این احساس رو دارم
  میخواستم منو راهنمایی کنید که چطور اینو کنترل کنم البته من لهجه هم دارم که کنترل کردن لهجه هم فکر میکنم باعث استرس من میشه

  پاسخ
  1. فرزانه قهرمانی

   سلام خدمت شما …خیلی نکته خوبی اشاره کردید شما گفتید که من حتی با خودمم صحبت می کنم و خودم را مقابل جمع می بینم این حس میگیرم این یعنی که تصویر ذهنی خوبی از خودتون ندارید در بحث کنترل ترس از سخنرانی تصویر ذهنی ما از خودمان بسیار اهیمت دارد …پس ابتدا باید روی تصویر ذهنی خودتان کارکنیدیعنی ببینید که عالی و با ااعتماد به نفس صحبت می کنید و….
   در مرحله بعد شما باید خودتان را زیاد در موقعیت های سخنرانی قرار دهید تا این ترس از سخنرانی کاسته شود. و در مورد لهجه هم باید روی کنترل ومدیریت لهجه خود کار کنیدزیرا لهجه داشتن خود روی اثربخشی کلام تاثیر منفی میگذارد.. محصول کنترل لهجه سایت می تواند به شما کمک کند.

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *