فن بيانمقالات

فن بیان نوجوانان – فن بیان و افزایش اعتماد به نفس نوجوانان

فن بیان نوجوانان

چند وقت پیش شرکت کنندگان دوره فن بیان و سخنرانی مجموعه می گفتند کاش این مهارت را ازسنین پائین تر یاد گرفته بودیم و اموزش دید ه بودیم در این صورت با بسیاری از این چالش های ارتباطی و صحبت کردن در جمع و … مواجه نمی شدیم …

چقدر شما والدین عزیز تحقیق می کنید که کلاس زبان خوب کجاست؟ مدس آن کی هست؟ چه تصویرسازی از انگلیسی صحبت کردن فرزندتان دارید؟ به همون نسبت به طرز صحبت کردن و اعتماد به نفس آنها وقت بگذارید و تحقیق کنید چطور می توانید آموزشهای لازم در این حوزه را ببینید؟  خوب صحبت کردن و داشتن فن بیان خوب یکی از عوامل موفقیت هست ، موفقیتی که شما برای آینده بفرزندنان خلق می کنید. کلاس فن بیان و روش خوب صحبت کردن برای فرزندتان ضروری است که بتواند با اطرافیان خود به صورت اثر بخش ارتباط برقرار کند و اعتماد به نفس  خود را افزایش دهد.  

 

به نکات زیر در فن بیان نوجوانان توجه کنید

ازتون می خواهم که همین الان به دقت به طرز صحبت کردن بچه هاتون گوش کنید؟ آیا نوجوان شما  هنگام صحبت کردن من من می کنند؟ آیا با ترس صحبت می کند؟ حروف و کلماتشون رو چطور بیان می کند؟ آیا حروف و کلمات را درست ادا می کنند؟ آیا بچه شما از آن دست بچه هایی که تکیه کلام خاصی دارند ؟ اصلا فرزند شما دامنه لغات دارند؟ 

 

فن بیان نوجوانان و نقش والدین

خیلی از پدر و مادرها این نکته را مطرح می کنند که نوجوان ما توی خونه خیلی حرف می زنند. و گاهی ما ناراضی می شویم ولی در جمع نمیتواند حرف بزند، می ترسد، یا خجالت می کشد،  یا استرس می گیرد، یا اضطراب دارد یا اصلا اعتماد به نفس ندارد. وقتی کودک به دنیا می اید اعتماد به نفسش بالاست . به این موضوع فکر کنیم که شاید خود ما در کمبود اعتماد به نفس فرزندماننقش مهمی داشته باشیم .  شاید شما خودتان از صحبت کردن در جمع می ترسید. اگه از حالا که فرزندتان سن پائینتری دارد برای رفع این مشکل اقدام نکنید او به همین شکل رشد می کند و برای همیشه از صحبت کرد در جمع می ترسد. 

موضوعی که از برخی والدین شنیده می شود این است که احساس می کنند که اگر نوجوانشان در منزل خوب صحبت کند نیازی به شرکت در این دوره ندارد.ولی یک سوال خیلی مهم این جا مطرح است  و اینکه آیا فرزند ما می تواند در پاسخ به یک سوال که از او پرسیده شود، پاسخ مناسبی بدهد ، درخواست هایش را مطرح کند و یا جایی که لازم است نه بگوید ، با اطرافیانش درست ارتباط برقرار کنید ؟؟ اگر این طور نیست حتما باید فرزند ما آموزش ببنید . دوره فن بیان و اعتماد به نفس نوجوان ( نوجوان قهرمان یک دوره بی نظیر برای بالا بردن اعتماد به نفس و بهبود فن بیان نوجوان شما طراحی شده است . 

 

 

می خوام فرزندم در این دوره شرکت کنید .

 

اطلاعات بیشتر ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

 

دوره فن بیان و اعتماد به نفس نوچوان قهرمان (فن بیان نوجوانان)

فرزانه قهرمانی

فرزانه قهرماني هستم. در اين وب سايت هدفم رشد و تعالی فردی شما است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا