سخنرانيفن بيانمقالات

فن بیان و سخنرانی | دوره رایگان آموزش فن بیان | ویدئو آموزش سخنرانی

 

دوره رایگان آموزش فن بیان و سخنرانی به شامل تقویت فن بیان ( فن بیان چیست ، جملات تمرینی فن بیان و آموزش فن بیان ، دانلود رایگان آموزش فن بیان ) ، آموزش سخنرانی ( روشهای سخنرانی جذاب ، آموزش سخنرانی در جمع ) ، افزایش عزت نفس ، طراحی سخنرانی ( آموزش سخنرانی حرفه ای ) می باشد.

برای ثبت نام در این دوره نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید.

 

سلام سلام سلام بر دوستان پرانرژی و هدفمند ..بهتون تبریک می گم که در پی رشد و ارتقا مهارتهای خودتون هستید . جیم ران یکی از اساتید بزرگ موفقیت در دنیا یگ جمله ای دارد که من بسیار دوست دارم که

سطح موفقیت شما به ندرت از سطح پیشرفت شخصی تان فراتر می رود . زیرا موفقیت چیزی است که شما با شخصی که به آن تبدیل میشوید جذب می کنید .

یکی از جنبه هایی که در این پیشرفت شخصی مهم است یادگیری فن بیان و سخنرانی است . آموزش حرفه ای فن بیان و به‌کارگیری تکنیک های فن بیان، موضوعی است که باید به صورت تخصصی و با صرف زمان و انرژی و پشتکار، پیگیری شود.

تعریف فن بیان

اگر بخواهیم یک تعریفی از فن بیان داشته باشیم فن بیان یعنی توانایی صحبت کردن…فن بیان یعنی اینکه بتوانید از تمام اجزای ارتباطی خود استفاده کنید و بهترین پیام را به مخاطبانتان ارسال کنید و دقیقاً آنچه مورد نیازتان است را دریافت کنید. . یا در تعریفی دیگر فن بیان یعنی اینکه بدانیم که متناسب با موقعیت و مخاطبمان صحبت کنیم.

آموزش فن بیان

نکات مهم در فن بیان بر هر فردی با توجه به هدفش متفاوت است. مثلاً نکات فن بیان و تمرین‌های تقویت فن بیان برای کسی که می‌خواهد خودش را برای یک دفاع دانشجویی آماده کند، با کسی که می‌خواهد مدرس، بازیگر تئاتر و سینما، و یا سخنران سمینار آموزشی باشد، متفاوت است. هم‌چنین کسی که مهارت فن بیان را برای مذاکره یا گفتگو با مشتریان می‌خواهد، نیاز‌ها و دغدغه‌های متفاوتی خواهد داشت و تمرین‌های متفاوتی را هم باید به‌کار بگیرد. در مبحث فن بیان موضوع گسترش دایره لغات بسیار توسط شما مورد پرسش قرار می گیرد در این راستا فایل صوتی زیر را گوش کنید :

 

فایل صوتی آموزش فن بیان: گسترش دایره لغات

دانلود فایل صوتی آموزش سخنرانی

وقتی صحبت از سخنرانی می شود لزوما منظورمان صحبت مقابل یک جمع بزرگ نیست . صحبت در یک جلسه کوچک ، مذاکره تلفنی و…همه می توانند یک سخنرانی محسوب شوند. در ادامه فایل صوتی آموزش سخنرانی را از لینک زیر دریافت کنید .

فایل صوتی آموزش ارائه یک سخنرانی اثربخش

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی غیر حضوری :

 

افراد زیادی در دوره رایگان فن بیان و سخنرانی سخن سبز شرکت کرده اند و رضایت خود را اعلام کردند.

آموزش سخنرانی و فن بیان غیر حضوری :

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی خوب صحبت کردن و رفع کم حرفی

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی تمرینات فن بیان

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی طراحی سخنرانی

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی عزت نفس و افزایش آن

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی داشتن صدایی پرانرژی و بلند ( تمرینات صداسازی)

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی زبان بدن

مخاطبین دوره آموزش فن بیان و آموزش سخنرانی :

خب یکسری از دوستان که می خواهند در دوره های حضوری یا غیرحضوری ما شرکت کنند می گویند: اما من نمی خواهم سخنران شوم آیا یادگیری این مهارتها برای من ضروری است ؟ همین الان به افرادی که توانسته اند به موفقیت های بالایی در زندگی شان دست پیدا کنند ، بیندیشید. ببیند که آیا در میان آنها فردی هست که نتوانسته باشد با دیگران خوب ارتباط برقرار کند یا اینکه فن بیان خوبی نداشته باشد؟

اگر فروشنده هستید مهارت فن بیان باعث می شود که بهتر و بیشتر فروش انجام دهید. اگر یک استاد دانشگاه هستید مهارت فن بیان به شما کمک می کند که ارتباط بهتری را با دانشجویانتان برقرار کنید، اگر جایگاه مدیریتی دارید مهارت فن بیان و سخنوری به شما کمک می کند که ارتباطات عالی با کارمندان یا همکاران خود ایجاد کنید .اگر خانم خانه دار هسنید داشتن این مهارت کمک می کند که بتوانید ارتباط خوبی با اطرافیان تان برقرار کنید و…در نهایت اینکه فن بیان خوب به شما در بهبود روابط عمومی تان و گسترش روابط اجتماعی شما کمک می کند . ( بسیاری از همراهان عزیز سوالی که دارند در رابطه با همین موضوع است که ما چطور می توانیم روابط عمومی بهتری داشته باشیم و در شروع ارتباطات چه مواردی را در نظر داشته باشیم.)

تمرین برای فن بیان خوب ( تقویت فن بیان ) :

خب همین الان یک تمرین مهم برای شما خواهم گفت که بدون لحظه ای مکث می توانید انجام دهید. این تمرین، به تمرین خودکار معروف است. برای افرادی که هنگام صحبت کردن دهانشان خوب باز و بسته نمی شود این تمرین بسیار کمک می کند که صدای واضح و پرانرژی کسب کنند. زمانی که خودکار را بین دندان های خود قرار می دهید و بلند صحبت می کنید، اتفاقی که می افتد این است که چون به نوعی فک شما و اندامهای کلامی تان بیشتر استفاده می شود. اگر این تمرین زیاد انجام شود رفته رفته دهان شما ( دقیقا مثل فردی که نرمش انجام می دهد بعد سراغ ورزش اصلی می رود) موقع صحبت کردن کاملاً باز و بسته خواهد شد. در عکس زیر بخشی از شرکت کنندگان دوره‌ها را می‌بینید که در حال انجام تمرین خودکار هستند.

آموزش فن بیان

ضرورت یادگیری فن بیان و سخنرانی

راز افرادی که در ارتباط برقرار کردن مهارت دارند، چه عاملی است؟ همه‌چیز به رساندن درست پیام مربوط است . داشتن فن بیان خوب دغدغه بسیاری از افراد است که دوست دارند مردم به حرف‌هایش گوش کرده و آنها را جدی بگیرند. یکی از کلیدهای موفقیت های بسیاری از افراد داشتن فن بیان است. .با بسیاری از مدیران که صحبت کرده ام این جمله را از آنها شنیده ام . همکاری می خواهیم که خوش سر و زبان دار باشد!( این همون فن بیان خودمونه 😉 )

فن بیان

سه کلمه خطرناک در بحث یادگیری

قبل از اینکه بریم سراغ دوره رایگان اجازه بدهید دررابطه با ۳ کلمه خطر ناک در بحث یادگیری سخن بگویم . این سه کلمه : “این را می دانم ” … چرا می گوئیم خطرناک؟! خطرناک چون وقتی مغز شما احساس کند که چیزی میدانید دیگر یاد نمیگیرید. همه ما انسانهای با استعدادی هستیم اما همه ما لزوما رشد نمی کنیم یک دلیلش این است که فکر می کنیم که می دانیم .اما چه زمانی ما موضوعی را به خوبی می دانیم وقتی به آن عمل می کنیم .یک زمانی اگر جایی دیدیم یا شنیدیم فکر می کنیم که می دانیم. پس لطفاً ذهن خودتان را آماده کنید برای این مطالب و هروقت این سه کلمه آمد به ذهنتان بگوئید ..بسیار خب می دانم اما تا انتها ادامه خواهم داد تا اگر یک نکته هم به کارم بیاید آن را استفاده کنم.

یادگیری مهارت سخنرانی و فن بیان چه کمکی به ما می کند؟

در یک قسمت دیگر در سایت نوشتم که چقدر خانواده ام به ادامه تحصیل ما فرزندان در خانواده اصرار داشتند . و همین اتفاق هم افتاد اما آیا فقط دانش و تخصص کافی است ؟ اگر من سرشار از دانش و تجربه باشم اما نتوانم به خوبی آن را انتقال دهمو یا به علت کمرویی ( مانند عکس زیر ) حرفم را نزنم و بعد خودم را دائما سرزنش کنم آیا به مقصود و جایگاه به حق خودم خواهم رسید ؟

۶ درس در دوره رایگان فن بیان و سخنرانی خدمت شما ارائه خواهد شد. فایلها به صورت ویدئویی هستند و کاملاً کاربردی و تمرین محور. مدرس این دوره آموزشی، « فرزانه قهرمانی»،‌ مدرس سخنرانی و فن بیان مطالب ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد که طبق برنامه زمان بندی زیر برای شما ارسال می‌شود

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی بعد از ثبت نام: نکات مهم فن بیان ( حذف تکیه کلام و اضافات کلامی مثل عه ..)

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی یک روز بعد: عزت نفس و افزایش آن

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی دو روز بعد: تمرینات مهم فن بیان و سخنوری

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی سه روز بعد: تمرینات صداسازی

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی چهار روز بعد: ارائه سخنرانی

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی پنج روز بعد : زبان بدن

.آموزش فن بیان

 

درباره فرزانه قهرمانی،مدرس دوره آموزش فن بیان و سخنرانی :

 

-اجرای سمینارها ،دوره های آموزشی فن بیان ، سخنوری ،عزت نفس ، اعتماد به نفس و رفع خجولی در شهرهای مختلف ایران

-عضو باشگاه سخنرانی برج میلاد

-نویسنده کتاب “مهارت‌های کلامی در کسب‌وکار” ، کتاب ” قهرمان عزت نفس”

-نویسنده کتاب الکترونیک “ترس از سخنرانی”

-نویسنده مقالات متعدد در زمینه مهارت‌های کلامی( فن بیان، سخنوری و سخنرانی و ..)

-آموزش بیش از ۱۰۰۰ ساعت به سازمان و اشخاص

 

فن بیان و سخنرانی | آموزش فن بیان | آموزش سخنرانی

فرزانه قهرمانی

فرزانه قهرماني هستم. در اين وب سايت هدفم رشد و تعالی فردی شما است.

نوشته های مشابه

‫۱۵۷ نظرها

    1. درود بر شما انلاین است برای کسب اطلاعات بیشر با این شماره هماهنگ کنید
     ۰۲۱۶۵۵۳۵۸۹۴

  1. سلام من ایمیلم رو وارد کردم. اما برای من چیزی ارسال نشد. لطفا پیگیری کنید.

  2. سلام
   من ایمیل م را وارد کردم ولی چیزی برام ارسال نشده ، میشه لطفا برام ارسال کنید.

 1. سلام خسته نباشید
  من ثبت نام با ایمیل انجام دادم
  متاسفانه پیغامی برای من نیامد
  لطفا استاد اینجانب تعلیم دهید

   1. سلام
    وقت بخیر
    درخواست ثبت نام برای دوره ی رایگان را خواستارم🙏🌹

 2. سلام من ایمیلم روواردکردم ولی چیزی برام ارسال نشده،لطفا برام ارسال کنید.باتشکر

  1. مطالبتون عالی میباشدخواهشی که دوره های رایکان روبرام ایمیل کنید براتون ازخداآرزوی سلامتی وتن سالم ،موفقیت بیشتردرتمام مراحل زندگی رودارم موفق پیروزباشیدباتشکرامینی

  1. سلام خدمت شما. جیمیل شما در لیست بود . لطفا جی میل و اسپم را چک کنید.

 3. سلام
  ایمیل رو وارد کردم ولی کلیک روی ارسال درس ها هیچ اتفاقی نیفتاد

  1. باسلام ،ازآشنایی با شما استادعزیز بسیار مشعوفم
   درخصوص مکالمه در جمع وخجول بودن علی الخصوص سخنرانی ضعفهایی بربنده مشهود است
   ازشما بانوی گرامی خواهشمندم دروس رایگان خودتون رو وهرآنچه صلاح می دانید برای جی میل اینجانب بفرستید که موجبات تغییر درتکلم وعزت نفس وپیرو آن شعف بنده خواهد گردید.
   شادوسربلند باشید

 4. با سلام خدمت خانم دکتر، من دوره رایگان فن بیان رو ثبت نام کردم ولی درس ها برام ارسال نشد. ممنون میشم جوابم رو بدید. با تشکر

 5. سلام. من ایمیلم رو وارد کردم. و ثبت نام کردم اما چیزی برام ارسال نشده. لطفا درس هارو برای من هم ارسال کنید. ممنون.

 6. سلام وقت شما بخیر
  ممنونم بابت ارایه مقالات و دوره های دایگان که بسیار ارزشمند هستند
  من در دوره دایگان فن بیان از طریق ایمیل ثبت نام کردم اما هنوز فایلها ارسال نشدند
  سپاسگزارم پیگیری بفرمایید

 7. سلام استاد. من حدود ۸ ساله ک لکنت زبان دارم گفتار درمانی خیلی رفتم ولی جوابی نگرفتم ایا این دوره های فن بیان میتونه کمکم کنه؟ من فکر میکنم دلیل لکنتم اعتماد به نفسم باشه طوری ک وقتایی ک با خودم یا جلو اینه تمرین مبکنم لکنتی ندارم و حتی با دوستام یا اشناها صحبت میکنم لکنتم خیلی خفیفه ولی وقتی با یه غزیبه صحبت میکنم لکنتم خیلی شدیده و دچار استرس شدید میشم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. سلام سعی کنید اول روی عزت نفس و اعتماد به نفس و رفع خجولی تان کار کنید . افزایش اعتماد به نفس به شما کمک خواهد کرد تا لکنت شما کم و مدیریت شود. محصول افزایش عزت نفس بهتون پیشنهاد می کنم

   https://sokhanesabz.com/?p=736

 8. سلام . من ثبت نام کردم ولی چیزی برام ارسال نشد ممنون میشم دوره ی رایگان رو ارسال کنید

 9. سلام من ایمیلم رو چند روز پیش وارد کردم ولی چیزی برام ارسال نشده. لطفا برام ارسال کنید. باتشکر

    1. سلام لطفا پوشه اسپم خود را چک کنید و به ایمیلی که وارد اسپم شده است کلیک راست کرده و گزینه not spam را بزنید تا ایمیلهای بعدی شما وارد جعبع پیامهای شما شود.

 10. سلام وقت شما بخیر، من ایمیلم رو چک کردم درس ها برام ارسال نشده لطفا پیگیری کنید. با تشکر

  1. سلام استاد من ایمیل خود را چک کردم اما درس ها ارسال نشد لطفا پیگیری نمایید

 11. به به بلخره چه سایتی پیدا کردم
  دستتون درد نکنه..
  به ایمیله منم ارسال کنید لطفا نیمد

  1. سلام لطفا در فرمی که در متن موجود است ایمیل و نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید تا دوره به ایمیل شما ارسال شود

  1. ۵ دقیقه بعد از وارد کردن ایمیل به ایمیل تون وارد می شود اگر نبود لطفا اسپم هم چک کنید

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز تبریک می گم که در پی رشد خودتون هستید ..قطعا به طور اتوماتیک همه درسها برای شما ارسال شده است . لطفا ایمیل و پوشه اسپم رانیز چک کنید

   1. سلام استاد من ایمیلم را چک کردم چیزی برای من ارسال نشده است و پوشه اسپم همانطور که گفته بودید چک کردم چیزی نیست

 12. سلام بانشکر ازشما
  من خداروشکر مشکل بقیه دوستان رو نداشتم و ب محض واردکردن ایمیل درس اولو دریافت کردم
  ممنون از لطفتون

 13. سلام
  متاسفانه قسمت دوم دوره، در اسپم بود اشتباهی پاک کردم، اگر امکان داره دوباره بفرستید. با تشکر

 14. با سلام و خدا قوت به شما بانوی کوشای سرزمینم.. من دوره رایگان فن بیان شما رو تهیه کردم ولی متاسفانهویدیوی دوم در اجرای فایل مشکل داره. اگه ممکنه مرتفع بفرمایید.

 15. سلام..وقت بخیر من تازه آشنا شدم با موسسه سرکار خانم قهرمانی لطفا راهنماییم کنید

 16. سلام منم ایمیلم رو زدم اما اتفافی نیوفتاد لطفا ی بررسی انجام بدید ممنون

 17. سلام با تشکر از سایت خوبتون و عرض خسته نباشید خدمت همکاران گرامی تان بابت زحماتی که در سایت تحمل می فرمایید ….
  کتاب مناسبی از استاد قهرمانی میخواستم معرفی فرمایید ، در رابطه با فن بیان و سخنوری

   1. درود برشما.برای بنده هم ارسال نشده.۲بار ثبت نام کردم.پوشه جیمیل هم چک کردم چیزی نیومده

 18. سلام روزتون بخیر
  دوره رایگان فن بیان را چطور باید ثبت نام کنم؟
  سپاس از پاسخگویی تان

  1. سلام و درود بر شما در کادری که در همین صفحه است لطفا ایمیل یا جی میل و نام و نام خانوادگی تون وارد کنید.

 19. با سلام و خسته نباشید میشه دوره رایگان فن بیان رو برای من هم ارسال کنید ممنون میشم.

   1. با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما.من برای دوره ی رایگان ثبت نام کردم فقط درس اول ارسال شد امادرسای بعدی ارسال نشد؟

 20. سلام خانم قهرمانی تمرینات فن بیان در گویندگی و من به مشکل خوردم چه تمرینی کنم چون برام مهم هستش لطف کنید یک تمرین بدید من تمام وقتم و بزارم براش ممنون میشم خیر ببینید من هیچ خجالت ندارم و رفع خجولی هم قبلآ شدم البته این به این معناست که من جلوی ۱۰۰۰ نفر خوندم یعنی مداحی کردم و به این کاملآ واقف هستم محبت کنید من برای گویندگی میخوام

  از زحماتتون بی دریغانه ممنونم من از شهر جدید پرند هستم

 21. سلام برای من درس اول ارسال شد اما بعد از ان ۵ درس دیگر ارسال نشده است چه کار کنم

  1. سلام بر شما . ایمیل ها به صورت خودکار برای شما ارسال میشه ..لطفا پوشه اسپم هم چک کنید

 22. سلام خسته نباشید من ادرس ایمیل وارد کردم و ثبت نام انجام دادم ولی ایمیل برای من ارسال نشده

 23. سلام جیمیل را وارد کردم ولی چیزی برای من ارسال نشد ممنون میشم پیگیری کنین

 24. سلام خانم قهرمانی عزیز .وقتتون بخیر
  بنده بزودی یک سخنرانی خواهم داشت
  اما به شدت ترس از سخنرانی دارم . استرس دارم. هیچ مشکلی در تسلط به مطلب ندارم . اما از سخنرانی کردن میترسم . به شدت به کمکتون نیازمندم

  1. سلام و درود بر شما ترس از سخنرانی ترسی رایج است اما قابل کنترل. می تونید در دوره حضوری ما شرکت کنید یا اینکه مشاوره سخنرانی داشته باشید . با شماره زیر هماهنگ کنید.

   ۰۲۱۶۵۵۳۵۸۹۴
   ۰۹۳۹۵۵۹۹۱۸۲

    1. سلام و درود بله ..با این شماره هماهنگ کنید

     ۰۹۳۹۵۵۹۹۱۸۲
     ۶۵۵۳۵۸۹۴

 25. سلام ان شاءالله سلامت باشید قسمت ۵ برای من ارسال نشده ولی همه ی قسمت ها ارسال شده لطفا میشه قسمت ۵ و برای من ارسال کنید.

 26. سلام من ثبت نام کردم اما برام ارسال نشد لطفا بررسی کنید داخل اسپم و دریافتی ها هم نبود

 27. سلام وقت بخیر..بنده میخواستم در دوره رایگان فن وبیان شرکت کنم..با تشکر

  1. درود بر شما لطفا در کادری که در این صفحه هست ایمیل یا جیمیل خودتون وارد کنید . به صورت خودکار براتون ارسال میشه

 28. با عرض سلام وخسته نباشید . من برای دوره ی رایگان ثبت نام کردم ولی فقط درس اول ارسال شد اما درسای بعدی ارسال نشد . پس درسای بعدی چی میشن ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید🌷

 29. سلام و خسته نباشید.من یک مشکلی دارم و اینه که وقتی با دوستام یا اشنایان حرف میزنم نا خواسته یک چیزی میگم که باعث ناراحتی شون میشه و من این رو نمیفهمم.بنظرتون باید چی کار کنم تا مشکلم بر طرف بشه؟؟

  1. سلام و درود حتما قبل از حرف زدن فکر کنید این که ایا حرف من به جاست؟ ایا باعث دلخوری فردی نمیشه؟ ایا این حرف به بهبود رابطه من با او کمک می کنه ؟ ایا این حرف من باعث میشه حس خوب بگیره؟ این مقاله رو هم مطالعه کنید

   https://sokhanesabz.com/%d8%ae%d9%88%d8%a8-%d8%ad%d8%b1%d9%81-%d8%b2%d8%af%d9%86/

  1. درود بر شما ایمیل یا جی میل تون در کادر وارد کردین؟ پوشه اسپم تون چک کردین؟

  1. سلام خدمت شما لطفا پوشه اسپم تون چک کنید. فایل ها به محض ثبت نام به صورت خودکار برای شما ارسال خواهد شد

 30. سلام من قدرت کلم خیلی ضعیفه یعنی راست شو بخای چیزی یادم نمیمونه خیلی سعی میکنم ولی دوست دارم همیشه تلاش میکنم نشاء لله به کمه شما بهت مشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا