مقالاتسخنرانیفن بيان
موضوعات داغ

فن بیان و سخنرانی | دوره رایگان آموزش فن بیان | ویدئو آموزش سخنرانی

دوره رایگان آموزش فن بیان و سخنرانی شامل تقویت فن بیان ( فن بیان چیست ، جملات تمرینی فن بیان و آموزش فن بیان ، دانلود رایگان آموزش فن بیان ) ، آموزش سخنرانی ( روشهای سخنرانی جذاب ، آموزش سخنرانی در جمع )، افزایش عزت نفس و طراحی سخنرانی ( آموزش سخنرانی حرفه ای ) می باشد.

برای ثبت نام در این دوره نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید.

سلام سلام سلام بر دوستان پرانرژی و هدفمند. بهتون تبریک می گم که در پی رشد و ارتقا مهارت های خودتون هستید. جیم ران یکی از اساتید بزرگ موفقیت در دنیا، جمله فوق العاده ای در  زمینه موفقیت دارد که من واقعا این جمله را دوست دارم:

تاثیر آموزش فن بیان در سطح موفقیت

یکی از جنبه هایی که در این پیشرفت شخصی مهم است یادگیری فن بیان و سخنرانی است. آموزش تقویت فن بیان و مهارت خوب صحبت کردن و آموزش سخنوری و به‌کارگیری تکنیک های فن بیان، موضوعی است که باید به صورت تخصصی و با صرف زمان و انرژی و پشتکار، پیگیری شود.

تعریف فن بیان

اگر بخواهیم یک تعریفی از فن بیان داشته باشیم باید بگوییم: فن بیان یعنی توانایی صحبت کردن. فن بیان یعنی اینکه بتوانید از تمام اجزای ارتباطی خود استفاده کنید و بهترین پیام را به مخاطبان تان ارسال کنید و دقیقاً آنچه مورد نیازتان است را دریافت کنید. یا در تعریفی دیگر فن بیان یعنی اینکه بدانیم که متناسب با موقعیت و مخاطبمان صحبت کنیم.

آموزش فن بیان

نکات مهم در فن بیان برای هر شخصی با توجه به هدفش، متفاوت است. مثلاً نکات فن بیان و تمرین‌های تقویت فن بیان برای کسی که می‌خواهد خودش را برای یک دفاع دانشجویی آماده کند، با کسی که می‌خواهد مدرس، بازیگر تئاتر و سینما و یا سخنران سمینار آموزشی باشد، متفاوت است. هم‌چنین کسی که مهارت فن بیان را برای مذاکره یا گفتگو با مشتریان می‌خواهد، نیاز‌ها و دغدغه‌های متفاوتی خواهد داشت و تمرین‌های متفاوتی را هم باید به‌کار بگیرد.

مثال‌هایی از کاربرد مهارت سخنرانی و ارائه :

 • سخنرانی در جلسه شرکت در دفاع یا ارائه یک طرح جدید
 • تنظیم یک پروپوزال و صحبت در مورد آن در یک جلسه با مشتری
 • جلسه معرفی محصول برای مشتریان
 • سخنرانی آموزشی برای مخاطبان
 • دفاع از پایان نامه در دانشگاه
 • ارائه پروژه دانشجویی در محیط دانشگاه
 • تهیه و تنظیم یک مجموعه اسلاید برای معرفی یک نظریه یا ابزار
 • معرفی طرح یک کسب و کار برای سرمایه گذاران و در راستای کارآفرینی

در مبحث فن بیان موضوع گسترش دایره لغات بسیار توسط شما مورد پرسش قرار می گیرد در این راستا فایل صوتی زیر را گوش کنید :

فایل صوتی آموزش فن بیان: گسترش دایره لغات

دانلود فایل صوتی آموزش سخنرانی

وقتی صحبت از سخنرانی می شود لزوما منظورمان صحبت مقابل یک جمع بزرگ نیست. صحبت در یک جلسه کوچک، مذاکره تلفنی و… هم می تواند یک سخنرانی محسوب شود. در ادامه فایل صوتی آموزش سخنرانی را از لینک زیر دریافت کنید .

فایل صوتی آموزش ارائه یک سخنرانی اثربخش

با این تفاسیر می رویم به سراغ نکاتی بسیار مهم در بحث آموزش فن بیان که با دقت بخوانید و نکته برداری کنید تا در این زمینه بتوانید پیشرفت های چشمگیری کنید.

کلید واقعی یک فن بیان موفق

تاکید برای سخنرانی

کلید واقعی یک فن بیان موفق، ارائه‌ی آن به صورتی عالی و مؤثر است و برای رسیدن به چنین چیزی، شما نیاز به کسب مهارت‌های قوی زبانی برای صحبت کردن در جمع دارید. اگر می‌خواهید سخنوری عالی باشید و همکاران و مشتریان­‌تان را قانع کنید، در فن بیان و ارتباط با مخاطب همیشه سعی کنید بر قسمت‌های مناسبی از صحبت‌تان تأکید داشته باشید.

اگر می‌خواهید مطمئن باشید که مخاطب مهم‌ترین بخش‌های صحبت تان را درک می‌کند، باید از صدای خود کمک بگیرد و تأکیدهای لازم را با صدای‌تان نشان بدهید.

برای تأکید بر قسمت‌های مهم موردنظر خود، می‌توانید اندکی صدای‌تان را پایین بیاورید و سپس آن را بالا ببرید. این روش برای تحریک مخاطب بسیار مناسب است.

مکالمات کوتاه را تمرین کنید

صحبت‌های کوتاه و مختصر، فن بیان شما را تقویت می‌کند. هیچ‌وقت با ملاقات یک شخص جدید بلافاصله شروع به صحبت نکنید. بلکه در عوض سعی کنید، صحبت کوتاهی در مورد وضعیت آب‌وهوا، موقعیت مشترکی که هردو در آن هستید، اخبار روز یا حتی در مورد پوشش شخص موردنظر (جهت حسن جویی) شروع کنید. اگر می‌خواهید در صحبت‌های کوتاه ماهر شوید، این تمرین را هرروز انجام دهید. 

شخص جدیدی برای این دست صحبت‌ها پیدا کنید تا کم کم راحت‌تر بتوانید، با هرکسی که ملاقات می‌کنید، گفت‌وگوهای کوتاه و دلپذیری داشته باشید.

آموزش فن بیان و سخنرانی

تمرین پرتاب صدا

در آموزش فن بیان و سخنرانی یکی از تمریناتی که در دوره فن بیان و سخنرانی انجام می دهیم تمرین پرتاب صداست. مخاطب فرضی را در فاصله های گوناگون از خود در نظر می گیریم و برای او سخنرانی می کنیم. باید طوری صحبت کنیم که صدا برای مخاطب واضح و آشکار باشد. در کنار این تمرین، تمرین بلند خوانی هم بسیار برای واضح تر شدن کلام شما مهم است. یک متنی را انتخاب کنید و با صدای بلند در حد فریاد آن را بخوانید. این تمرین کمک می کند صدای شما آزاد شود و واضح و رسا به مخاطب برسد.

چارچوب ارائه سخنرانی

چارچوب ارائه سخنرانی

طبیعتاً یکی از مراحل مهم آموزش فن بیان و سخنرانی ، آموزش ارائه یک سخنرانی با چارچوب مشخص است. برای ارائه یک سخنرانی اثر گذار باید به تک تک مراحلی که در عکس بالا اشاره شده، اشراف داشته باشید. 

قبل از سخنرانی چه تمریناتی را باید انجام دهم؟ سخنرانی را چطور آغاز کنم؟
در حین سخنرانی چه نکاتی را رعایت کنم؟ سخنرانی را چطور به اتمام برسانم؟

تک تک این موارد در محصول غیر حضوری فن بیان و سخنرانی مطرح شده است .

محصول غیر حضوری فن بیان و سخنرانی

چی؟ کجا؟ کی؟ چطوری بگیم؟

در آموزش فن بیان و سخنرانی یک مسئله مهم وجود دارد و آن هم آگاهانه صحبت کردن است. گوینده باید بداند که

تیکدر چه زمانی تیکچه چیزی را تیککجا تیکچگونه تیکدر چه مدتی بگوید.

منظور این است که بسته به زمان و مکان و تیپ شخصیتی فردی که با او صحبت می کند باید کلام خود را تنظیم کند و بداند که منظور خود را چگونه بیان کند که مخاطبین را جذب کند.

گاهی برای برخی افراد از جمله مدیران و رهبران سازمانی نباید صحبت را به درازا کشید و مختصر و سودمند گفتن بهترین گزینه است. برای برخی دیگر از افراد باید با جزئیات کامل گفت و برای گروه سوم میانه روی بهترین راه است.

 

فایل صوتی : چطور قشنگ صحبت کنیم ؟

آیا دوست داری صدای واقعی تو بسازی؟

یکی از مباحث مهم در آموزش فن بیان و سخنرانی که توسط مجموعه سخن سبز ارائه می شود تمرینات صداسازی است. اغلب افراد صدای خودشان را دوست ندارند و تمایلی ندارند که صدای خودشان را بشنوند و تا زمانی که صدایمان برایمان عادی نشود نمی توانیم ایراداتی که در بیان مان ممکن است وجود داشته باشد را رفع کنیم. در کلاس های فن بیان با تمرینات صداسازی می توانید صدای دلخواه خود را با تمرین بسازید.

تمرین برای فن بیان خوب ( تقویت فن بیان ) :

خب همین الان یک تمرین مهم برای شما خواهم گفت که بدون لحظه ای مکث می توانید انجام دهید. این تمرین، به تمرین خودکار معروف است. برای افرادی که هنگام صحبت کردن دهانشان خوب باز و بسته نمی شود این تمرین بسیار کمک می کند که صدای واضح و پرانرژی کسب کنند. زمانی که خودکار را بین دندان های خود قرار می دهید و بلند صحبت می کنید، اتفاقی که می افتد این است که اگر این تمرین زیاد انجام شود  چون به نوعی فک شما و اندام های کلامی تان بیشتر استفاده می شود، رفته رفته دهان شما موقع صحبت کردن کاملاً باز و بسته خواهد شد ( دقیقا مثل فردی که نرمش انجام می دهد بعد سراغ ورزش اصلی می رود). در عکس زیر بخشی از شرکت کنندگان دوره‌ها را می‌بینید که در حال انجام تمرین خودکار هستند.

تمرین خودکار در آموزش فن بیان
تمرین خودکار در آموزش فن بیان

خب حالا که با گوشه کوچکی از تمرینات و نکات فن بیان و سخنرانی آشنا شدید بهتر است که دوره های حضوری و غیرحضوری سخن سبز را که در این زمینه به شما کمک می کند تا در هر جمعی که هستید بدرخشید را از دست ندهید.

در دوره  آنلاین فن بیان و سخنرانی سعی می کنیم به صورت کاملاً عملی روی خوب صحبت کردن و کنترل ترس از سخنرانی کار کنیم . آموزش آنلاین فن بیان که توسط مجموعه ما ارائه می شود شامل آموزش های زیر است:

آموزش فن بیان و سخنرانی

آموزش صداسازی

آموزش جذاب صحبت کردن

آموزش کنترل ترس و استرس سخنرانی

آموزش مهارتهای ارتباطی و اجتماعی

آموزش طراحی سخنرانی

 آموزش افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس در سخنرانی

آموزش شخصیت شناسی در سخنرانی

آموزش نکات مهم برای ارائه اثربخش 

اطلاعات دوره انلاین فن بیان و سخنرانی

 

آموزش فن بیان و سخنرانی | تمرینات فن بیان | کلمات فن بیان

آموزش سخنرانی و فن بیان غیر حضوری : 

در این آموزش مباحث زیر را فرا می گیرید:

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی خوب صحبت کردن و رفع کم حرفی

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی تمرینات فن بیان

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی طراحی سخنرانی

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی عزت نفس و افزایش آن

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی داشتن صدایی پرانرژی و بلند ( تمرینات صداسازی)

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی زبان بدن

مخاطبین دوره آموزش فن بیان و آموزش سخنرانی :

مخاطبین دوره آموزش فن بیان و سخنرانی

خب یکسری از دوستان که می خواهند در دوره های حضوری یا غیرحضوری ما شرکت کنند می گویند: اما من نمی خواهم سخنران شوم. آیا یادگیری این مهارت ها برای من ضروری است؟ همین الان به افرادی که توانسته اند به موفقیت های بالایی در زندگی شان دست پیدا کنند، بیندیشید. ببیند که آیا در میان آن ها فردی هست که نتوانسته باشد با دیگران خوب ارتباط برقرار کند یا اینکه فن بیان خوبی نداشته باشد؟

اگر فروشنده هستید مهارت فن بیان باعث می شود که بهتر و بیشتر در مقوله فروش موفق باشید. اگر یک استاد دانشگاه هستید مهارت فن بیان به شما کمک می کند که ارتباط بهتری را با دانشجویان تان برقرار کنید. اگر جایگاه مدیریتی دارید مهارت فن بیان و سخنوری به شما کمک می کند که ارتباطات عالی با کارمندان یا همکاران خود ایجاد کنید. اگر خانم خانه دار هسنید داشتن این مهارت کمک می کند که بتوانید ارتباط خوبی با اطرافیان تان برقرار کنید و…
آموزش فن بیان
آموزش فن بیان

بسیاری از همراهان عزیز سوالی که دارند در رابطه با همین موضوع است که ما چطور می توانیم در روابط عمومی اصولی در کسب و کار داشته باشیم و در شروع ارتباطات چه مواردی را در نظر داشته باشیم.

ضرورت یادگیری فن بیان و سخنرانی

راز افرادی که در ارتباط برقرار کردن مهارت دارند، چه عاملی است؟ همه‌چیز به رساندن درست پیام مربوط است . داشتن فن بیان خوب دغدغه بسیاری از افراد است که دوست دارند مردم به حرف‌هایش گوش کرده و آنها را جدی بگیرند. یکی از کلیدهای موفقیت های بسیاری از افراد داشتن فن بیان است. با بسیاری از مدیران که صحبت کرده ام این جمله را از آن ها شنیده ام. همکاری می خواهیم که خوش سر و زبان باشد! ( این همون فن بیان خودمونه 😉 )

سخن استیو جابز در آموزش فن بیان
سخن استیو جابز در آموزش فن بیان

سه کلمه خطرناک در بحث یادگیری

قبل از اینکه بریم سراغ دوره رایگان اجازه بدهید در رابطه با ۳ جمله خطر ناک در بحث آموزش فن بیان بگویم. این سه جمله عبارتند از: “این را می دانم ” … چرا می گوئیم خطرناک؟! خطرناک است چون وقتی مغز شما احساس کند که موضوعی را می دانید دیگر چیزی یاد نمی گیرد. همه ما، انسان های با استعدادی هستیم. اما همه ما لزوما رشد نمی کنیم. یک دلیلش این است که فکر می کنیم که می دانیم. اما چه زمانی ما موضوعی را به خوبی می دانیم، وقتی که به آن عمل می کنیم. یک زمانی اگر جایی دیدیم یا شنیدیم فکر می کنیم که می دانیم. پس لطفاً ذهن خودتان را آماده کنید برای این مطالب و هروقت این سه کلمه آمد به ذهنتان بگوئید: بسیار خب می دانم اما تا انتها ادامه خواهم داد تا اگر یک نکته هم به کارم بیاید آن را استفاده کنم.

یادگیری مهارت سخنرانی و فن بیان چه کمکی به ما می کند؟

در یک قسمت دیگر در سایت نوشتم که چقدر خانواده ام به ادامه تحصیل ما فرزندان در خانواده اصرار داشتند. همین اتفاق هم افتاد. اما آیا فقط دانش و تخصص کافی است؟ اگر من سرشار از دانش و تجربه باشم اما نتوانم به خوبی آن را انتقال دهم و یا به علت کمرویی حرفم را نزنم و بعد خودم را دائما سرزنش کنم آیا به مقصود و جایگاه به حق خودم خواهم رسید ؟

۶ درس در دوره رایگان آموزش فن بیان و سخنرانی خدمت شما ارائه خواهد شد. فایل ها به صورت ویدئویی هستند و کاملاً کاربردی و تمرین محور. مدرس این دوره آموزشی، « فرزانه قهرمانی»،‌ مدرس سخنرانی و فن بیان مطالب ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد که طبق برنامه زمان بندی زیر برای شما ارسال می‌شود:

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی بعد از ثبت نام: نکات مهم فن بیان ( حذف تکیه کلام و اضافات کلامی مثل عه ..)

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی یک روز بعد: عزت نفس و افزایش آن

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی دو روز بعد: تمرینات مهم فن بیان و سخنوری

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی سه روز بعد: تمرینات صداسازی

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی چهار روز بعد: ارائه سخنرانی

دوره رایگان فن بیان و سخنرانی پنج روز بعد : زبان بدن

.دوره فن بیان

درباره فرزانه قهرمانی،مدرس دوره آموزش فن بیان و سخنرانی :

 

-اجرای سمینارها، دوره های آموزشی فن بیان، سخنوری، عزت نفس، اعتماد به نفس و رفع خجولی در شهرهای مختلف ایران

-عضو باشگاه سخنرانی برج میلاد

-نویسنده کتاب “مهارت‌های کلامی در کسب‌وکار” ، کتاب ” قهرمان عزت نفس

-نویسنده کتاب الکترونیک “ترس از سخنرانی

-نویسنده مقالات متعدد در زمینه مهارت‌های کلامی( فن بیان، سخنوری و سخنرانی و ..)

-آموزش بیش از ۱۰۰۰ ساعت به سازمان و اشخاص

فن بیان و سخنرانی | آموزش فن بیان | آموزش سخنرانی

 

اینستاگرام ما راهم دنبال کنید

 

نوشته های مشابه

‫۲۳۷ نظرها

 1. سلام و درود
  دوره رایگان فن بیان جدیدتر تو سایت ندارید بتونیم استفاده کنیم

 2. سلام وقت بخیر من آموزش رایگان فن بیان هم دارید از کجا میتونم دسترسی پیدا کنم

 3. سلام خانم قهرمانی عزیز
  من بسیار علاقه دارم در کلاس های حضوریتون شرکت کنم ولی ساکن تهران نیستم میخواستم ببینم کلاس ها چطوری برگذار میشه
  و چند روز طول میکشه

 4. سلام وقتتون بخیر
  برای من ارسال شد ولی ویدیو ها پخش نمیشه ارور ۴۰۴ میده که همچین چیزی وجود نداره میشه چک کنید؟

 5. سلام…
  وقت بخیر
  امیدوارم حالتون خوب باشه
  ویدیو های ارسال شده به ایمیل هیچکدوم باز نمیشن

 6. با سلام و روزبخیر ،تمایل به شرکت در کلاس های فن بیان و رفع خجولی و اعتماد به نفس شما هستم .لطفا راهنمایی بفرمایید .ضمنا برای دریافت پکیج دوره های رایگان شما هم ثبت نام کردم ولی متاسفانه پکیجی که به ایمیل بنده ارسال شد هیچ کدام از قسمت ها قابل باز شدن و رویت نیستن …

  1. سلام و ادب لطفا به شماره ۰۹۳۹۵۵۹۹۱۸۲ در واتس آپ یا تلگرام پیام بدین . پشتیبان های مجموعه پاسخگوی شما هستن

 7. عرض سلام و وقت بخیر
  تشکر بابت ارائه مقالات و دوره های رایگان که بسیار ارزشمند هستند.
  من در دوره دایگان فن بیان از طریق ایمیل ثبت نام کردم اما هنوز فایلها ارسال نشدند؛ نه در پوشه Inbox و نه در پوشه spam .
  سپاسگزارم پیگیری بفرمایید.

  1. سلام من الان بررسی کنم و مشکلی نداشت. شاید چون زیاد امتحان کردید بلاک شدید

 8. سلام وقتتون بخیر من ثبت نام کردم و فیلم ها برام فرستاده شدند اما هنگام پخش ناقص پخش میشن.چی کار کنم؟

 9. سلام لطفا اگه میتونید برای ایمیل بنده دوره را ارسال بفرمایید نتوانستم در دوره ثبت نام کنم.

 10. سلام وقت بخیر آیا دوره حضوری برای فن بیان و خجولی گری شما برگزار می کنید یا خیر؟؟؟

  1. سلام و درود بله دوره حضوری فن بیان و سخنرانی

   برای هماهنگی ثبت نام با این شماره تماس بگیرید

   ۰۹۳۹۵۵۹۹۱۸۲
   ۰۲۱۶۵۵۳۵۸۹۴

 11. مقاله خیلی خوبی نوشتید خانم قهرمانی . از اینکه امثال شما در این حوزه کار میکنن خیلی به خودم میبالم . البته که شما تولید کننده محتوای خیلی خوبی هستید . انشالله روزی هم تولید علم کنید. ارادتمند

 12. سلام چند بار ثبت نام کردم چیزی برایم ارسال نشد. این مشکل را حل کنید لطفا. پوشه اسپم را هم چک کردم نبود. ممنونم

  1. سلام. بررسی شد مشکلی نداشت.
   وقتی چندبار امتحان میکنید این مشکل بوجود میاد با یه ایمیل دیگه امتحان کنید لطفا

 13. سلام استاد گرامی امیدوارم حال دلتون سرشار از برکت و نور خدا باشه..قسمت ورودی و اسپم ایمیل رو چک کردم ولی چیزی برام نیومد ممنون میشم رسیدگی کنید که انشالله منم بتونم یکی از دانشجویان دوره پر برکت شما باشم استاد گرامی

 14. سلام من دوره رایگان ثبت نام کردم ولی فایلی برام ارسال نشده لطفا برام ارسال کنید

  1. سلام ارسال شده لطفا جی میل تون و پوشه اسپم یا هرزنامه را چک کنید.

  2. سلام استاد عزیز
   من دوره رایگان رو شرکت کردم اما مطالب برای من ارسال نشده
   Spam ایمیل هم چک شده
   خواهشمندم از شما پیگیری بفرمائید

 15. سلام وقت بخیر
  استاد عزیز من دوره رایگان ثبت نام کردم فایل ها ارسال نشده spam ایمیل رو هم چک کردم
  ممنون میشم پیگیری بفرمایید
  با سپاس

 16. سلام و وقت بخیر
  فایل ها برای من ارسال نشده لطفاً پیگیری بفرمایید

  1. سلام و درود برای شما ارسال شد. لطفا جعبه پیامها و پوشه اسپم چک کنید

 17. سلام خانم قهرمانی عزیز
  من از طریق کلاس های سئو اقای هاشمی باهاتون اشنا شدم هم کلاس فن بیان و مذاکره رو دیدم
  و هم این دوره رایگان رو ممنونم ازتون آموزش هاتون بینظیره
  خدا خیرتون بده سپاس فروان

 18. یا سلام و وقت بخیر. من دهها باربرای دوره رایگان فن بیان ثبت نام کردم ولی متاسفانه آموزشها برای من ارسال نشد. در پوشه اسپم هم وارد نشده. میشه لطفا پیگیری بفرمایید؟ ممنون از شما

  1. باسلام عرض خسته نباشید خدمت خانم قهرمانی

   ضمن تشکر از حسن نیت شما اینجانب برای برای دهم ایمیل ثبت کردم برای دریافت دروس متاسفانه نشد که نشد خواهشا یک لطف بکنید اختصاصی پیگیری بفرمایید

 19. سلام من ایمیل رو وارد کردم ولی چیزی برای من ارسال نشده

 20. سلام خسته نباشید.دوره ی فن بیانتون خیلی گرونه لطفا تخفیف بزارید ما هم بتونیم استفاده کنیم ممنون

 21. سلام ممنونم بابت برگزاری دوره رایگان،
  بعد از ثبت نام در لینک ، در کمتر از ۲ دقیقه فایل درس اول به جیمیل من ارسال شد. سپاسگزارم

 22. سلام
  لینک آموزش برای من ارسال نشده. پوشه اسپم رو هم چک کردم اونجا هم نبود.
  در ضمن من برای شرکت در دوره های VIP فن بیان با شماره های موجود در سایت تماس گرفتم کسی پاسخگو نبود.

  1. درود بر شما لطفا شماره خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته بشه. درباره دوره انلاین هم لینک ها ارسال شد لطفا مجدد چک کنید

 23. سلام استاد من در دوره رایگان فن بیان شرکت کردم ،بسیار کاربردی و عالی بود ،ممنونم از شما ،موفق باشید

 24. سلام و خسته نباشید. لینک آموزش برام ارسال نشده. امکانش هست برام بفرستید؟

 25. با سلام و وقت بخیر
  من در کلاس فن بیان ثبت نام کردم ولی پیامی در ایمیل من دیده نشد.
  بنده استرس سخنرانی در جمع رو دارم و از طریق راهنمایی شما میخام این مشکلات رو رفع کنم
  سپاس از راهنمایی شما

  1. درود بر شما لطفا جی میل تون رو برای دریافت اموزش سخنرانی رایگان چک کنید. برای ترس از سخنرانی هم تا می تونید در جمع های کوچک حرف بزنید و اظهار نظر کنید. دوره انلاین سخنرانی و فن بیان هم یسیار به شما کمک می کند

   https://sokhanesabz.com/product/training-public-speaking-online/

 26. با سلام خدمت استادعزیزم.
  استاد اگر ممکنه برا من دوره رو ارسال کنید ایمیلم رو وارد کردم اما هنوز ارسال نشده.
  باسپاس

 27. سلام من فایل اول را گرفتم ولی بقیه برام نیومد و اینکه اسپم رو هم چک کردم چیزی نبود داخلش

 28. سلام من قدرت کلم خیلی ضعیفه یعنی راست شو بخای چیزی یادم نمیمونه خیلی سعی میکنم ولی دوست دارم همیشه تلاش میکنم نشاء لله به کمه شما بهت مشم

 29. سلام من دوتا ایمیل هم دادم چند بار هم دادم ولی چیزی دریافت نکردم

  1. سلام خدمت شما لطفا پوشه اسپم تون چک کنید. فایل ها به محض ثبت نام به صورت خودکار برای شما ارسال خواهد شد

  1. درود بر شما ایمیل یا جی میل تون در کادر وارد کردین؟ پوشه اسپم تون چک کردین؟

 30. سلام و خسته نباشید.من یک مشکلی دارم و اینه که وقتی با دوستام یا اشنایان حرف میزنم نا خواسته یک چیزی میگم که باعث ناراحتی شون میشه و من این رو نمیفهمم.بنظرتون باید چی کار کنم تا مشکلم بر طرف بشه؟؟

  1. سلام و درود حتما قبل از حرف زدن فکر کنید این که ایا حرف من به جاست؟ ایا باعث دلخوری فردی نمیشه؟ ایا این حرف به بهبود رابطه من با او کمک می کنه ؟ ایا این حرف من باعث میشه حس خوب بگیره؟ این مقاله رو هم مطالعه کنید

   https://sokhanesabz.com/%d8%ae%d9%88%d8%a8-%d8%ad%d8%b1%d9%81-%d8%b2%d8%af%d9%86/

 31. با عرض سلام وخسته نباشید . من برای دوره ی رایگان ثبت نام کردم ولی فقط درس اول ارسال شد اما درسای بعدی ارسال نشد . پس درسای بعدی چی میشن ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید?

 32. سلام وقت بخیر..بنده میخواستم در دوره رایگان فن وبیان شرکت کنم..با تشکر

  1. درود بر شما لطفا در کادری که در این صفحه هست ایمیل یا جیمیل خودتون وارد کنید . به صورت خودکار براتون ارسال میشه

 33. سلام خسته نباشید.
  دست شما درد نکنه ایمیل درس اول برام ارسال شد.

 34. سلام ببخشید من برا دوره رایگان ثبت نام کردم ولی چیزی برام ارسال نشده

 35. سلام من ثبت نام کردم اما برام ارسال نشد لطفا بررسی کنید داخل اسپم و دریافتی ها هم نبود

 36. سلام ان شاءالله سلامت باشید قسمت ۵ برای من ارسال نشده ولی همه ی قسمت ها ارسال شده لطفا میشه قسمت ۵ و برای من ارسال کنید.

 37. سلام خانم قهرمانی عزیز .وقتتون بخیر
  بنده بزودی یک سخنرانی خواهم داشت
  اما به شدت ترس از سخنرانی دارم . استرس دارم. هیچ مشکلی در تسلط به مطلب ندارم . اما از سخنرانی کردن میترسم . به شدت به کمکتون نیازمندم

  1. سلام و درود بر شما ترس از سخنرانی ترسی رایج است اما قابل کنترل. می تونید در دوره حضوری ما شرکت کنید یا اینکه مشاوره سخنرانی داشته باشید . با شماره زیر هماهنگ کنید.

   ۰۲۱۶۵۵۳۵۸۹۴
   ۰۹۳۹۵۵۹۹۱۸۲

    1. سلام و درود بله ..با این شماره هماهنگ کنید

     ۰۹۳۹۵۵۹۹۱۸۲
     ۶۵۵۳۵۸۹۴

 38. سلام جیمیل را وارد کردم ولی چیزی برای من ارسال نشد ممنون میشم پیگیری کنین

 39. سلام خسته نباشید من ادرس ایمیل وارد کردم و ثبت نام انجام دادم ولی ایمیل برای من ارسال نشده

 40. سلام برای من درس اول ارسال شد اما بعد از ان ۵ درس دیگر ارسال نشده است چه کار کنم

  1. سلام بر شما . ایمیل ها به صورت خودکار برای شما ارسال میشه ..لطفا پوشه اسپم هم چک کنید

 41. سلام خانم قهرمانی تمرینات فن بیان در گویندگی و من به مشکل خوردم چه تمرینی کنم چون برام مهم هستش لطف کنید یک تمرین بدید من تمام وقتم و بزارم براش ممنون میشم خیر ببینید من هیچ خجالت ندارم و رفع خجولی هم قبلآ شدم البته این به این معناست که من جلوی ۱۰۰۰ نفر خوندم یعنی مداحی کردم و به این کاملآ واقف هستم محبت کنید من برای گویندگی میخوام

  از زحماتتون بی دریغانه ممنونم من از شهر جدید پرند هستم

 42. با سلام و خسته نباشید میشه دوره رایگان فن بیان رو برای من هم ارسال کنید ممنون میشم.

   1. با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما.من برای دوره ی رایگان ثبت نام کردم فقط درس اول ارسال شد امادرسای بعدی ارسال نشد؟

  1. سلام ایمیل وارد کردم ولی چیزی ارسال نشد،لطفا دوره رو به ایمیلم ارسال کنید

 43. سلام روزتون بخیر
  دوره رایگان فن بیان را چطور باید ثبت نام کنم؟
  سپاس از پاسخگویی تان

  1. سلام و درود بر شما در کادری که در همین صفحه است لطفا ایمیل یا جی میل و نام و نام خانوادگی تون وارد کنید.

 44. باسلام
  امیدوارم در این مسیر فن بیان به موفقیت برسم.
  باتشکر

 45. ببخشید برای من هم ارسال نشده لطف می کنید رسیدگی کنید باتشکر?

   1. درود برشما.برای بنده هم ارسال نشده.۲بار ثبت نام کردم.پوشه جیمیل هم چک کردم چیزی نیومده

 46. سلام با تشکر از سایت خوبتون و عرض خسته نباشید خدمت همکاران گرامی تان بابت زحماتی که در سایت تحمل می فرمایید ….
  کتاب مناسبی از استاد قهرمانی میخواستم معرفی فرمایید ، در رابطه با فن بیان و سخنوری

 47. سلام منم ایمیلم رو زدم اما اتفافی نیوفتاد لطفا ی بررسی انجام بدید ممنون

 48. سلام..وقت بخیر من تازه آشنا شدم با موسسه سرکار خانم قهرمانی لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام سرکارخانم قهرمانی وب سایت شما مجموعه ای از بهترین آموزشهای
   رشد و تعالی فردی وهمچنین یک مجموعه بی نظیره.

 49. با سلام و خدا قوت به شما بانوی کوشای سرزمینم.. من دوره رایگان فن بیان شما رو تهیه کردم ولی متاسفانهویدیوی دوم در اجرای فایل مشکل داره. اگه ممکنه مرتفع بفرمایید.

 50. سلام
  متاسفانه قسمت دوم دوره، در اسپم بود اشتباهی پاک کردم، اگر امکان داره دوباره بفرستید. با تشکر

 51. سلام بانشکر ازشما
  من خداروشکر مشکل بقیه دوستان رو نداشتم و ب محض واردکردن ایمیل درس اولو دریافت کردم
  ممنون از لطفتون

 52. سلام ادرس ایمیلم رو ثبت کردم درس۴و۵رو دارم درسهای قبل رو چطور چک کنم

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز تبریک می گم که در پی رشد خودتون هستید ..قطعا به طور اتوماتیک همه درسها برای شما ارسال شده است . لطفا ایمیل و پوشه اسپم رانیز چک کنید

   1. سلام استاد من ایمیلم را چک کردم چیزی برای من ارسال نشده است و پوشه اسپم همانطور که گفته بودید چک کردم چیزی نیست

  1. ۵ دقیقه بعد از وارد کردن ایمیل به ایمیل تون وارد می شود اگر نبود لطفا اسپم هم چک کنید

 53. به به بلخره چه سایتی پیدا کردم
  دستتون درد نکنه..
  به ایمیله منم ارسال کنید لطفا نیمد

  1. سلام لطفا در فرمی که در متن موجود است ایمیل و نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید تا دوره به ایمیل شما ارسال شود

 54. سلام وقت شما بخیر، من ایمیلم رو چک کردم درس ها برام ارسال نشده لطفا پیگیری کنید. با تشکر

  1. سلام استاد من ایمیل خود را چک کردم اما درس ها ارسال نشد لطفا پیگیری نمایید

 55. با سلام خدمت شما اساتید عزیز
  من رمزمو که میزنم همش خطا میزنه.

   1. سلام استاد من ایمیل رو وارد کردم ولی چیزی نیومد لطفا پیگیری کنید

    1. سلام لطفا پوشه اسپم خود را چک کنید و به ایمیلی که وارد اسپم شده است کلیک راست کرده و گزینه not spam را بزنید تا ایمیلهای بعدی شما وارد جعبع پیامهای شما شود.

 56. سلام من ایمیلم رو چند روز پیش وارد کردم ولی چیزی برام ارسال نشده. لطفا برام ارسال کنید. باتشکر

 57. سلام استاد درس ها برایم ارسال نمیشود ممنونتون میشم اگر پیگیری کنید?❤

 58. سلام . من ثبت نام کردم ولی چیزی برام ارسال نشد ممنون میشم دوره ی رایگان رو ارسال کنید

 59. سلام استاد. من حدود ۸ ساله ک لکنت زبان دارم گفتار درمانی خیلی رفتم ولی جوابی نگرفتم ایا این دوره های فن بیان میتونه کمکم کنه؟ من فکر میکنم دلیل لکنتم اعتماد به نفسم باشه طوری ک وقتایی ک با خودم یا جلو اینه تمرین مبکنم لکنتی ندارم و حتی با دوستام یا اشناها صحبت میکنم لکنتم خیلی خفیفه ولی وقتی با یه غزیبه صحبت میکنم لکنتم خیلی شدیده و دچار استرس شدید میشم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. سلام سعی کنید اول روی عزت نفس و اعتماد به نفس و رفع خجولی تان کار کنید . افزایش اعتماد به نفس به شما کمک خواهد کرد تا لکنت شما کم و مدیریت شود. محصول افزایش عزت نفس بهتون پیشنهاد می کنم

   https://sokhanesabz.com/?p=736

 60. سلام وقت شما بخیر
  ممنونم بابت ارایه مقالات و دوره های دایگان که بسیار ارزشمند هستند
  من در دوره دایگان فن بیان از طریق ایمیل ثبت نام کردم اما هنوز فایلها ارسال نشدند
  سپاسگزارم پیگیری بفرمایید

 61. سلام. من ایمیلم رو وارد کردم. و ثبت نام کردم اما چیزی برام ارسال نشده. لطفا درس هارو برای من هم ارسال کنید. ممنون.

 62. با سلام خدمت خانم دکتر، من دوره رایگان فن بیان رو ثبت نام کردم ولی درس ها برام ارسال نشد. ممنون میشم جوابم رو بدید. با تشکر

 63. سلام
  ایمیل رو وارد کردم ولی کلیک روی ارسال درس ها هیچ اتفاقی نیفتاد

  1. باسلام ،ازآشنایی با شما استادعزیز بسیار مشعوفم
   درخصوص مکالمه در جمع وخجول بودن علی الخصوص سخنرانی ضعفهایی بربنده مشهود است
   ازشما بانوی گرامی خواهشمندم دروس رایگان خودتون رو وهرآنچه صلاح می دانید برای جی میل اینجانب بفرستید که موجبات تغییر درتکلم وعزت نفس وپیرو آن شعف بنده خواهد گردید.
   شادوسربلند باشید

 64. سلام استاد.خداقوت…چرا درسا ارسال نمیشه؟؟؟ممنون میشم پیگیری کنید.

  1. سلام خدمت شما. جیمیل شما در لیست بود . لطفا جی میل و اسپم را چک کنید.

  1. مطالبتون عالی میباشدخواهشی که دوره های رایکان روبرام ایمیل کنید براتون ازخداآرزوی سلامتی وتن سالم ،موفقیت بیشتردرتمام مراحل زندگی رودارم موفق پیروزباشیدباتشکرامینی

   1. سلام برای من فقط درس اول ارسال شد.بقیه دروس هم ارسال میشه یا فقط همونه؟؟

 65. سلام من ایمیلم روواردکردم ولی چیزی برام ارسال نشده،لطفا برام ارسال کنید.باتشکر

 66. سلام خسته نباشید
  من ثبت نام با ایمیل انجام دادم
  متاسفانه پیغامی برای من نیامد
  لطفا استاد اینجانب تعلیم دهید

   1. سلام
    وقت بخیر
    درخواست ثبت نام برای دوره ی رایگان را خواستارم??

  1. سلام من ایما وارد کردم ولی چیزی واسم ارسال نشده لطفا پیگیری کنید

    1. درود بر شما انلاین است برای کسب اطلاعات بیشر با این شماره هماهنگ کنید
     ۰۲۱۶۵۵۳۵۸۹۴

  1. سلام من ایمیلم رو وارد کردم. اما برای من چیزی ارسال نشد. لطفا پیگیری کنید.

  2. سلام
   من ایمیل م را وارد کردم ولی چیزی برام ارسال نشده ، میشه لطفا برام ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آموزش فن بیان و سخنرانی سخن سبز
دریافت فایل صوتی
برای دریافت هدیه ویژه ایمیل خود را وارد کنید