مقالات

تست باورهای ثروت ساز – بهترین باورهای ثروت ساز – سخن سبز

 

سلام سلام سلام خدمت همه شما دوستان پرانرژی و هدفمند … در کلاس فن بیان و سخنرانی که توسط مجموعه برگزار می شود یادم است یکبار این سؤال توسط یک شرکت کننده مطرح شد که : چرا یکسری از افراد روز به روز ثروتمند تر می شوند و یکسری هر روز فقیر تر . عجب سؤالی ! عالی بود . علت این مسئله بر می گردد به نگرش افراد . همانطور که دارن هاردی نویسنده کتاب اثر مرکب سؤال قابل توجهی را اینگونه مطرح می کند . بسیاری از افراد کتاب من را تهیه کردند ، مطالعه کردند اما چرا همگی نتوانستند رشد کنند و به موفقیت برسند. من که در این کتاب راههای موفقیت را مطرح کرده ام . دارن هاردی بعد از تحقیقی که در این زمینه انجام می دهد نگرش و باورهای افراد را عامل مهمی در موفقیت یا رشد افراد می داند.

در این مقاله قصد دارم تست باورهای ثروت را خدمتتون معرفی کنم. در ادامه در مورد باور ثروت و همچنین باورهای ثروت ساز هم صحبت خواهم کرد. در تست باورهای ثروت ساز دررابطه با باورهای قدرتمند و باورهای محدود کننده در رابطه با ثروت صحبت خواهیم کرد. و به کمک این تست باورهای ثروت ساز را که در ادامه تیتر وار مطرح می کنم را شناسایی می کنیم.

در لینک زیر در رابطه با باور و راههای تقویت آن مقاله کاملی موجود است .

تعریف باور و راههای تقویت باور

بهترین باورهای ثروت ساز

خداوند ، قدرتش و وسعت آفریده هایش بی انتهاست . پس اگر محدودیتی وجود دارد این محدودیت ها در ذهن ما هستند .وقتی به وسعت بی انتهای آسمان نگاه میکنیم، وقتی به قدرت خدا پی می بریم و به قول قرآن که شما دانه ای می کارید و خداوند آن را برایتان هفتاد برابر می کند، وقتی به این نکته را می فهمیم که در بدن هر انسان ۱،۰۰۰،۵۶۰،۰۰۰ یعنی یک میلیارد و پانصدو شصت هزار رگ خونی وجود دارد . که اگر به هم متصل شوند ( فقط در یک انسان) دو دور به دور خط استوا می پیچد 
با این نگرش میتوانیم ایمان داشته باشیم که ثروت هم جزء آفریده های مقدس خداوند هست و مثل تمام نعمت های خداوند بی انتهاست

در قرآن نقل شده است :خداوند فرموده اگر تمام درختان قلم ،تمام دریاها و اقیانوس ها مُرکب(جوهر)شوند باز هم نمی توان نعمتهای خداوند را نوشت و خداوند بینهایت ثروت و نعمت آفریده است.

 لیست باورهای ثروت ساز

می خواهم در ادامه نگرش  و باورهای ثروت ساز را مثال بزنم . وقتی صحبت از باور و نگرش می شود ما درمورد یک اعتقاد و دیدگاه گاه بسیار عمیق صحبت می کنیم. 

 1. تست باورهای ثروت پول وفراوانی از راههای مختلف وارد زندگیم میشود.
 2. تست باورهای ثروت این کهکشان بطور مداوم برای من پول میفرستد
 3. تست باورهای ثروت درهایی دور از انتظار باز میشوند تا برکت وفراوانی از راههای عالی به من می رسد
 4. تست باورهای ثروت من با ثروتمند شدن به پیشرفت خانواده ام و همه مردم کشورم و حتی جهان کمک می کنم
 5. تست باورهای ثروت درهای خزانه های ثروت الهی به روی من گشوده هستند
 6. تست باورهای ثروت برکت وثروت وفراوانی همیشه در زندگیم جاری است
 7. تست باورهای ثروت پول و ثروت برای من به وفور در جریان است
 8. تست باورهای ثروت فراوانی در ذات خداست و خداوند ثروت و بی نیازی را برای بندگانش می پسندد
 9. تست باورهای ثروت برای من همیشه پول زیادی در دسترس است
 10. تست باورهای ثروت من مستحق این هستم که ثروتمند باشم ودر رفاه زندگی کنم
 11. تست باورهای ثروت من ثروت را در همه جا مشاهده میکنم
 12. تست باورهای ثروت من شایسته ثروتمند شدن هستم
 13. تست باورهای ثروت هر روز ایده ها وافرادی که به من کمک میکنند من ثروتمند شوم،بیشتر وبیشتر میشود

تست باورهای ثروت ساز

مهمترین باورهای ثروت ساز

در میان تمام باورهای ثروت ساز که برخی از آنها را در لیست بالا ارائه دادیم برخی از موارد از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند. این موارد جزو باورهای اصلی و ارزشمند در راه رسیدن به ثروت محسوب می شوند و باید به شکل ویژه ای آنها را مد نظر قرار داد.

 • باور داشته باشید که لیاقت ثروتمند شدن را دارید

یکی از باورهای مهم و اصلی برای رسیدن به پول و ثروت لایق دانستن خود است. باشد خود را شایسته موفقیت و رسیدن به ثروت بدانید. هر چقدر برای خودتان ارزش بیشتری قائل گردید و بدانید و معتقد باشید که لیاقت ثروتمند شدن را دارید، راحت تر و سریعتر به موفقیت و کسب پول دست می یابید.

شما باید از اعماق قلبتان باور داشته باشید که لایق رسیدن به خواسته و هدف خود که همان ثروت می باشد، هستید تا به وسیله قانون جذب این هدف وارد زندگیتان شود و به آن دست پیدا کنید.

 • با بخشش بیشتر ثروت بیشتر دریافت کنید

اگر می خواهید سهم شما از نعمت های خداوند و ثروت های دنیا بیشتر باشد باید قدردان باشید و به خاطر داشته هایتان سپاسگذاری کنید. برای ثروتمند شدن باید دست بخشنده ای داشته باشید و همواره به نیازمندان کمک کنید.

مهم نیست چقدر ثروت دارید، بخشی از آن را ببخشید تا شکرگذاری خود را به جای آورده باشید. سعی کنید با خلوص نیت و از ته دل آنچه را که دارید ببخشید تا ثروت به سمت شما سرازیر گردد. خداوند به کسانی که بخشنده هستند بیشتر از دیگران نعمت و ثروت اعطا می کند.

 • داشتن باور مثبت به پول

برخی از افراد که در راه رسیدن به پول و ثروت در زندگی خود ناکام شده اند، تصورات ذهنی و باورهای اشتباهی درباره پول دارند. اینکه «پول خوشبختی نمی آورد» یا «پول ریشه همه شرارت ها است» و دیگر جملات و تفکرات منفی در رسیدن به ثروت مانند ترمزی قوی عمل می کنند و جلوی شما را می گیرند.

قدرت ذهن ما در داشتن باور ثروت ساز و رسیدن به موفقیت بسیار مهم است. برای جذب ثروت باید باورهای غلط خود نسبت به پول را کنار گذاشته و آنها را با باورهای جدید جایگزین کنید. ممکن است جایگزین کردن باورهای مثبت با باورهای منفی مدتی طول بکشد؛ مهم این است که شما اراده قوی داشته باشید و تلاش زیادی برای این کار انجام دهید.

 • به علایق خود توجه ویژه ای داشته باشید

علایق خود را همیشه مدنظر قرار داده و به آنها باور قلبی داشته باشید. اگر علاقمند به کسب ثروت عظیم هستید باید همیشه به آن فکر کنید. افراد برای رسیدن به علایق خود انگیزه بیشتری دارند و تلاش بیشتری انجام می دهند. در نتیجه باوری ثروت ساز در وجوشان شکل می گیرد.

 

به تست باورهای ثروت ساز خوش آمدید

این آزمون شامل سؤالاتی است که برای شناسایی باورهای ذهنی شما در خصوص پول و ثروت می باشد.
اگر احساس می کنید که در زندگی مالی تان آنچنان که باید رشد نکردید ، هرچقدر تلاش می کنید در نهایت خبری از پول و ثروت در زندگیتان نیست حتما باید باورها و نگرش های خودتان را در خصوص ثروت بررسی کنید.

تست باورهای ثروت

 

فرم زیر را تکمیل کنید تا وارد صفحه تست باورهای ثروت شوید :

باورهای ثروت ساز

 

تست باورهای ثروت ساز – بهترین باورهای ثروت ساز

نوشته های مشابه

‫۶ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آموزش فن بیان و سخنرانی سخن سبز
دریافت فایل صوتی
برای دریافت هدیه ویژه ایمیل خود را وارد کنید