هدیه کتاب عزت نفس قهرمان – سخن سبز

سلام سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی، در ابتدا به شما تبریک می گوم که مسئولیت تمام و کمال زندگی خودتان را پذیرفتید و درصدد ایجاد تغییرات و پیشرفت خودتان هستید و مطمئناً با تلاش و پشتکار فراوان به نتایج مورد انتظار خود خواهید رسید.                                                                                     مطالبی که در این صفحه قرار داده شده، مطالب صوتی و تصویری است که در تکمیل کتاب عزت نفس قهرمان، جمع آوری شده است.     

اولین پیشنهاد : اگر هنوز در دوره رایگان فن بیان و سخنرانی و افزایش عزت نفس شرکت نکردید، از طریق لینک زیر می توانید ثبت نام خود را انجام دهید:

ثبت نام در  دوره رایگان فن بیان، عزت نفس

پیشنهاد دوم : آزمون مهمی در کتاب عزت نفس قهرمان برای شما طراحی شده بود که امیدوارم تا الان آزمون مورد نظر را انجام داده باشید و پرسشهایی که در آنها عزت نفس خود را پائین دیدید را دقیقا مورد بررسی قرار دهید و در آن موارد بیشتر روی خودتان کار کنید. اما در ادامه یک تست عزت نفس برای شما قرار دادیم که  می توانید آن را انجام دهید و در پائین این صفحه در قسمت کامنت ها نتایج خود را ثبت کنید تا نکات مهم برای افزایش عزت نفس را برای شما در پاسخ کامنت بنویسیم.

تست عزت نفس

 

جهت عضویت در کانال تلگرام  روی لینک زیر کلیک کنید (یا آن را در موبایل خود باز کنید)‌ و گزینه Join را لمس کنید. برای عضویت لازم است که نرم افزار تلگرام و البته فیلترشکن بر روی گوشی یا کامپیوتر داشته باشید.

عضویت در کانال تلگرام سخن سبز

 

 

فایل ویدئویی عوامل کاهش عزت نفس

فایل های ویدئویی افزایش عزت نفس 

 

 

این فیلم درباره راهکارهای افزایش عزت نفس است، حتما نگاه کنید :

دکمه بازگشت به بالا
آموزش فن بیان و سخنرانی سخن سبز
دریافت فایل صوتی
برای دریافت هدیه ویژه ایمیل خود را وارد کنید