دانلود رایگان ( ویدئو )سخنرانيفن بيانمقالات

اصول سخنرانی موفق | فیلم آموزشی سخنرانی | نقشه راه سخنرانی

 

قبل از دیدن ویدئو ها حتما در دوره رایگان فن بیان و سخنرانی شرکت کنید ، دیدن ویدئوهای دوره رایگان را ( که بعد از ثبت نام در لینک زیر به ایمیل تان ارسال می شود ) قبل از این ویدئو ها توصیه می کنیم : 

 

می خواهم در دوره رایگان فن بیان ، سخنرانی و عزت نفس شرکت کنم

 

ویدئو اول از ویدئوهای نقشه راه سخنرانی ( اصول سخنرانی موفق )

سلام سلام خدمت همه شما عزیزان امیدوارم حالتون عالی، دلتون شاد و لب تون خندون باشه. به دلیل اهمیت موضوع آموزش سخنرانی و اینکه بارها و بارها از شما عزیزان نسبت به این موضوع بازخورد گرفتیم تصمیم گرفتیم در یکسری از ویدئو ها به ترتیب اصول سخنرانی موفق را با نام نقشه راه سخنرانی ، به شما آموزش دهیم. در ویدئو اول در رابطه با اهمیت یادگیری  اصول سخنرانی موفق صحبت کردیم . سخنرانی بالاترین مهارت ارتباطی است . چرا؟ چون شما در زمان واحد با چندین نفر در ارتباط هستی، صحبت می کنی، بازخورد می گیری و…                                                         زمانی که من مقابل جمع صحبت می کنم باید از قبل روی عزت نفس ، اعتماد به نفس ، فن بیان ، سخنرانی ، کنترل استرس سخنرانی و..کار کرده باشم از این رو بالاترین مهارت ارتباطی است .

در ویدئو اول نقشه راه سخنرانی پیرامون انتخاب موضوع سخنرانی صحبت کردیم . اکو سیستم سخنرانی را طبق اصول سخنرانی موفق برای شما مطرح کردیم. 

شما هر کاره ای که هستید شما به گونه ای سخنران و سخنور هستید و شغل اصلی شما سخن گویی و سخنوری است .

 

ویدئو دوم از ویدئو های نقشه راه سخنرانی ( اصول سخنرانی موفق )

در ویدئو دوم  از سلسله فایل های نقشه راه سخنرانی پیرامون آمادگی قبل از سخنرانی صحبت کردیم و به اهمیت شناخت مخاطب بسیار تاکید کردیم. در حقیقت باید در مورد مخاطب به شناخت کلی از  ۴ مورد زیر برسیم:

 نیازها

             ترس ها

                                آرزوها

                                             مشکل 

ارتباط مناسب با مخاطب بسیار مهم است . هرچقدر سخنرانی خوب باشد ولی ارتباط مناسب با مخاطب برقرار نشود سخنرانی نتیجه دلخواه را نمی دهد .

 

ویدئو سوم از ویدئو های نقشه راه سخنرانی ( اصول سخنرانی موفق )

در ویدئو سوم  از سلسله فایل های نقشه راه سخنرانی پیرامون تمرینات مهم فن بیان ، سخنرانی صحبت کردیم . در حقیقت بسیاری از این تمرینات تمریناتی هستند که در کلاس فن بیان و سخنرانی نیز آموزش می دهیم .

 

ویدئو چهارم از ویدئو های نقشه راه سخنرانی ( اصول سخنرانی موفق )

در ویدئو چهارم از سلسله فایل های نقشه راه سخنرانی پیرامون ساختار سخنرانی و بخش های مختلف سخنرانی ( شروع سخنرانی ، بدنه سخنرانی و… ) صحبت کردیم . در این ویدئو نکات مهمی مطرح شد که اگر آنها را به کار ببندید سخنرانی با ساختار مناسب و تاثیرگذار خواهید داشت. 

 

 

ویدئو پنجم از ویدئو های نقشه راه سخنرانی ( اصول سخنرانی موفق )

در ویدئو پنجم از سلسله فایل های نقشه راه سخنرانی ، پیرامون نکاتی که برای پایان دادن به سخنرانی باید رعایت کنیم صحبت کرده ایم . در حقیقت پایان مناسب و تاثیرگذار در یادها خواهد ماند. پس باید از قبل به آن فکر کنیم و آن را طراحی کنیم .

 

 

 

ویدئو های آموزش زبان بدن در سخنرانی و در ارتباطات

 آلبرت مهرابیان کارشناس ارتباطات می گوید : در ارتباطات ما ۷ درصد کلام ، ۳۸ درصد لحن و ۵۵ درصد زبان بدن در انتقال درست مفاهیم و تاثیرگذاری مهم است. در این راستا اِمی کادی، روانشناس اجتماعی، در ویدئو زیر توضیح می دهد که چگونه «ژست قدرت» (قرار گرفتن در حالتی از اطمینان ) حتی هنگامی که ما احساس اطمینان نداریم- می‌تواند بر سطح تستسترون و کورتیزول در مغز تاثیر بگذارد، و حتی ممکن است تاثیراتی بر فرصت‌های ما در زندگی بگذارد. 

 

 

در انتها به شما پیشنهاد می کنم که اگر می خواهید ، در فضایی تمرین محور و عملی تمرینات سخنرانی و فن بیان را انجام دهید در کلاس فن بیان و سخنرانی مجموعه سخن سبز از طریق لینک زیر ثبت نام کنید .

 

اطلاعات دوره فن بیان ، سخنرانی ، عزت نفس

اصول سخنرانی موفق | دانلود رایگان فیلم آموزش سخنرانی و فن بیان

امتیاز 3.8 از 4 رای

فرزانه قهرمانی

فرزانه قهرماني هستم. در اين وب سايت هدفم رشد و تعالی فردی شما است.

نوشته های مشابه

‫۱۰ نظرها

  1. سلام از سایت و مطالب تون واقعا من یاد گرفتم ..ویدئوهای نقشه راهه سخنرانی در این مقاله هم بسیار جامع و کامل بود سپاس ازشما

  2. سلام بر استاد گرامی من یک سوال دارم . باتوجه به مهارتهایی که در این ویدئو ها گفتید ایا کسی که خجالتی هست هم می تونه سخنران بشه ؟آیا این مهارتهای اکتسابیه؟

    1. سلام سلام خدمت شما دوست و همراه گرامی . این یک سبک شخصی برای شروع است .امیدوارم که دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن